מאגר העמיתים
עודד דיסטל
מנהל המטה לקידום השקעות, משרד הכלכלה
רותי אברמוביץ'
סגנית גנז"ך המדינה
לילי אילון
מנהלת רשות החברות הממשלתיות
שלמה למברגר
פרקליט מחוז דרום
ניצן חן
ראש יחידת לשכת העיתונות הממשלתית, משרד רוה"מ.
רבקה שפר
רופאת מחוז תל אביב
ג'רמי יששכרוף
סמנכ"ל האגף לעניינים אסטרטגיים במשרד החוץ
מרדכי אלישע
סגן בכיר לחשבות כללית, אגף החשב הכללי, משרד האוצר
מאיר שמעוני
מנהל מחוז ירושלים-מנח"י והמחוז החרדי במשרד החינוך.
יאיר אסרף
סמנכ"ל תכנון, תקצוב ותמחור במשרד הבריאות
יפה סולימני
מנהלת המניהל להסדרה ואכיפת חוקי עבודה, משרד הכלכלה.
חיה שיטאי
מנהלת מחוז תל אביב , משרד החינוך
שולמית נזר
סמנכ"לית בכירה, המשרד להגנת הסביבה
מזל שוקר
מנהלת מחוז ירושלים והדרום, משרד המשפטים
דלית זילבר
הממונה על מחוז ירושלים, משרד הפנים
רונית מזר
מנהלת אגף בכיר לתכנון, משרד הפנים
ליאורה חביליו
פרקליטת מחוז ירושלים
דויד האן
האפוטרופוס הכללי והכונס הרשמי
לאה בוצר
מנהלת אדמינסטרטיבית, משרד הבריאות
יואב ספיר
הסניגור הציבורי הארצי
אלעד עמיחי
סמנכ"ל בכיר, מינהל ומשאבי אנוש, המשרד להגנת הסביבה
יצחק דדון
מנכ"ל הרשות לשיקום האסיר
גיא אילון
מנהל מחוז צפון, רשות הטבע והגנים
סתונית שמואלי
מנהלת מחוז מרכז, משרד הבינוי והשיכון
אורנה שמחון
מנהלת מחוז צפון, משרד החינוך
גדעון שלום
סגן בכיר לסמנכ"ל בכיר ומנהל האגף לשירותים חברתיים, משרד הרווחה והשירותים החברתיים.
אביבה רז שכטר
סמנכ"ל האגף לענייני המזרח התיכון ותהליך השלום, משרד החוץ.
רותי רוטשטיין
מנהלת המחלקה להסמכה, מינהל הסיעוד, משרד הבריאות
פזית קלימן
פקידת שומה רחובות, רשות המיסים
רון צור
סמנכ"ל בכיר למינהל ומשאבי אנוש, הועדה לאנרגיה אטומית.
יאיר פראנק
ראש אגף בכיר מערכות מידע (מנמ"ר), משרד המשפטים
יואל פינקל
המשנה לסטטיסטיקן הממשלתי, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה
מיכל פינק
מנהלת אגף בכיר אסטרטגיה ותכנון מדיניות, משרד התמ"ת
שמעון עמר
מנהל אגף בכיר, מבקר המדינה
ניסים סלמן
סגן בכיר למנהל רשות החברות הממשלתיות, משרד האוצר
שמעון סבח
מנהל אדמיניסטרטיבי, בית חולים פוריה
יואב מורג
מנהל מחוז הנגב, משרד החקלאות ופיתוח הכפר
שלומית לביא
סמנכ"לית בכירה, הנהלת בתי המשפט
שמואל יסלזון
ראש אגף גיור, משרד ראש הממשלה
דורית זיס
מנהלת מחוז צפון, המשרד להגנת הסביבה.
ליאורה זיידמן
מנהלת מינהל תכנון והנדסה, משרד הבינוי והשיכון
רוויטל ויצמן
מנהלת אגף בכיר – מערכות מידע, נציבות שירות המדינה
דורון דרוקמן
סגן לתכנון אסטרטגי במנהל התכנון, משרד הפנים
רונן גורביץ'
סמנכ"ל בכיר למינהל ומשאבי אנוש, משרד המשפטים
מיכל גולדשטיין
מנהלת אגף בכיר למינהל מוניציפלי, משרד הפנים
דרור ברשד
מנהל מחוז צפון, רשות העתיקות
מסעד ברהום
מנהל בית החולים לגליל המערבי – נהריה
חן בר-יוסף
מנהל מינהל הדלק והגפ"מ, משרד האנרגיה והמים
אדוה אשל רבינוביץ'
ראש אגף בכיר לפיתוח הנגב, המשרד לפיתוח הנגב והגליל
ינון אלרועי
משנה למנכ"ל, משרד התמ"ת
עמית איסמן
פרקליט מחוז חיפה (פלילי), משרד המשפטים
עופר שפירא
בעת השתתפותו בתוכנית: סמנכ"ל חינוך ותיירות באנ"א- אגודת אכסניות הנוער בישראל
אמיליה שלזינגר
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית מ.פ.ת - מרכז לפיתוח תכניות לימודים
עו"ד מיקי שינדלר
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל יד ריבה -סיוע משפטי לקשישים
קרן שושן
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכל"ית עמי"חי- עמותת משפחות לילדים חריגים
יהודה פרוידיגר
בעת השתתפותו בתוכנית: מזכ"ל תנועת הנוער "עזרא" ויו"ר מועצת תנועת הנוער בישראל
אביטל סנדלר-לף
בעת השתתפותה בתוכנית: ראש תחום היחידה לנכויות ג'וינט ישראל
אמיר סלמן
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל ומנהל תחום במעבדה- המרכז החדש לאומנויות הבמה בירושלים
ליאת סיטרון
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכל"ית מכון שכטר למדעי היהדות
שמעון סיאני
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל ידידים -למען הנוער והחברה
אוריאל לדרברג
בעת השתתפותו בתוכנית: מייסד ויו"ר פעיל עמותת פעמונים- שיקום כלכלי למשקי בית
משה לבקוביץ
טליה לבנון
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכל"ית הקואליציה הישראלית לטראומה
דר' תלמה כהן
בעת השתתפותה בתוכנית: מייסדת ומנכל"ית עמותת אחת ואחד מאתנו- תחנה לטיפול נפשי בנפגעי אלימות מינית
דניאל וייל
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל מחשבה טובה -צמצום הפער החברתי בחום הדיגיטלי
דר' הלה הדס
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכל"ית אנוש- העמותה הישראלית לבריאות הנפש
רינת דוידוביץ
בעת השתתפותה בתוכנית: מנהלת מעגן-מקלט לקורבנות סחר בנשים
קרן גרין
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכל"ית צומת-מרכז לנוער אנגלו -סקסי
שושי בקר
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית גשר מפעלים חינוכיים
ענת בן זקן
בעת השתתפותה בתוכנית: מנהלת אגף שרותי בית וקהילה ארצית- יד שרה
חיים בומש
בעת השתתפותו בתוכנית: מנהל ישיבת ההסדר קרית שמונה
איתן אקשטיין (הרב)
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל רטורנו-מרכז למניעה וטיפול בהתמכרויות
טובי אלפנדרי
בעת השתתפותו בתוכנית: מנהל שותף ומנהל הפרוייקטים ב"שכנים"-לפיתוח משותף בגליל
זוהרה איאסו
בעת השתתפותה בתוכנית:מנכ"לית עלמי"א-לקידום המשפחה והילד בקהילה האתיופית
סעיד אבו שקרה
בעת השתתפותו בתוכנית: מנהל אלסבאר-גלריה לאמנות אום אל פחם
תמר שוורץ
בעת השתתפותה בתוכנית: ארגון מסיל"ה- מרכז סיוע ומידע לקהילה
ליבי רייכמן
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית אח בוגר - אחות בוגרת ישראל
יעל נאמן
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית קרן לאוטמן
דפנה ליפשיץ
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית תפוח
עופר ליכטיג
בעת השתתפותו בתוכנית: נציג פדרציית צפון ניו ג'רסי
סילביה טסלר-לזוביק
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית ישראל בקרן מזלו נ. טאובר
חלי טביבי
בעת השתתפותה בתוכנית: מנהלת בית הלל - באוניברסיטה העברית
רונן חלבי
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל אזרחים בונים קהילה-לוד
בנימין וורצמן
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל לאור נלך - שמיניסטיום למען הקהילה
יזהר הס
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל התנועה המסורתית
ענבר הורביץ
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית קרן קהילתית טירת הכרמל
ענת דונביץ-גולן
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית אור שלום
שרקי גולני
בעת השתתפותה בתוכנית: מנהלת עמותת מארג
אלי ברקת
בעת השתתפותו בתוכנית: ארגון ממזרח שמש
מאוריסיו בלטר
בעת השתתפותו בתוכנית: מסיל"ה- מרכז סיוע ומידע לקהילה
אמנון בארי-סוליציאנו
בעת השתתפותו בתוכנית: מנהל הפעולות בישראל של יוזמות קרן אברהם
שיינדי באבד
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית תמך
אסתר איסלר
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית התאגדות המרכזים הקהילתיים
אסף אחיפז
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל תמיר למנהיגות חברתית
אליזבט שוראקי שמלא
בעת השתתפותה בתוכנית: מנהלת משעולים - המרכז הירושלמי לתרפיה ביצירה והבעה
מייק פרשקר
בעת השתתפותו בתוכנית: מייסד ומנכ"ל מרחבים - המכון לקידום אזרחות משותפת בישראל
דבורה פריד
בעת השתתפותה בתוכנית: ראש תחום הגיל הרך אשלים
חנה פסטרנק
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית קולך - פורום נשים דתיות
יפעת סלע
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית אלומה- לזהות יהודית ולמעורבות חברתית
רמי סטויצקי
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל המרכז הישראלי להתנדבות נוער
דני סאביץ'
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל קהילת כל הנשמה
רחל מלנקי
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית עמותת מטב
יוסי מלכה
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל אקים ישראל
תמר מילשטיין-אבגי
בעת השתתפותה בתוכנית: מנהלת המחלקה התרבותית העמותה לקידום התיאטרון ביפו
טופז דגן - כרמי
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל עמותת בעצמי
עלי חיידר
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל שותף בסיכוי - העמותה לקידום שוויון אזרחי
אסנת הראל
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית מכון אדלר
אילן הלפרין
בעת השתתפותו בתוכנית: מנהל תכניות בכיר במגבית ניו יורק
ד"ר יאיר סמוכה
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל האגודה לקידום החינוך ירושלים
חזי דיצי
בעת השתתפותו בתוכנית: מנהל אגודת כפרי ילדים SOS ישראל
סוהיל דיאב
בעת השתתפותו בתוכנית: מנהל פרוייקטים עמותת זוהור אלג'ד
שמואל גלמודי
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל פש"ר - העמותה לפתוח שרותי רווחה
מוטי גיגי
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל קולות בנגב
שושנה בן דור
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית ארגון צפון אמריקה למען יהודי אתיופיה
דפנה דור (אדורם)
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית שיעור אחר
מאג'ד אבו בלאל
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל עמותת "צעד קדימה" לקידום החינוך ברהט
ניתאי שרייבר
בעת השתתפותו בתוכנית: בעת השתתפותו בתוכנית מנכ"ל עמותת גוונים לפיתוח החינוך, הקהילה והסביבה
אחיה קאמרה
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל בקול- ארגון כבדי שמיעה ומתחרשים
נעומי פרוינד
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית קרן ההנצחה ע"ש יוסף וקרוליין גרוס לקידום חיילים משוחררים
גיא פינקלשטיין
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל עמותת לשם לקידום ההשכלה הגבוהה לסטודנטים עם ליקויי למידה
רם מרשל
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל אקי"ם
מוסקול ריבה
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"ל קרן שלם
שי לצר
בעת השתתפותו בתוכנית: סמנכ"ל ציונות 2000
פנינה לואיס
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית הקרן לקרית גת
לי- את כהן
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית בעצמי- יזמות אישית חברתית
ג'יו יודס
בעת השתתפותה בתוכנית:סמנכ"לית בית איזי שפירא
יצחק ויספיש
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל מוסדות "אור וישועה"
מיקי הלוי
בעת השתתפותה בתוכנית: מנהלת עמותת ידידי מכבי
רותי גופר
בעת השתתפותה בתוכנית: מהכ"לית עמותת מרכז כוכב
מאיה גולדמן
בעת השתתפותה בתוכנית:מנכ"לית קשר-מרכז מידע, הכוונה וייעוץ
בנימין גדליהו
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל עמותת אפשר
דליה ברלינסקי
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית אגודת החרשים בישראל
ברגר רחל
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית איגוד הסיסטיק פיברוזיס
יונתן בן ארי
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל מרכז תורני לאומי צפת
יואב אפלבוים
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל כפר ילדים ונוער "אהבה"
יוסי אוד
בעת השתתפותו בתוכנית: מנהל מחלקת ארגון בתנועה לאיכות השלטון
רונן שטיינברג
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל להב
פרנקל מרים
בעת השתתפותה בתוכנית: סמנכ"ל לפיתוח משאבים בעמותת רעות
ריבה פיסחוב אברמוב
בעת השתתפותה בתוכנית: יו"ר עמותת לאה לקידום האשה הקווקזית
אבשלום נוימן
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל עמותת מחשב לכל ילד
ויויאן סילבר
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית מכון הנגב לאסטרטגיות של שלום ופיתוח
אהרון מונבליט
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל קונגרס עיתונאים ישראלים דוברי רוסית
חוה יואל
בעת השתתפותה בתוכנית: מנהלת תכנית פיתוח עמותות ומנהלת עמותה לזקן ב ג'וינט, מ.א. מגידו
אברמי טורם
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל אגודת ש"י - בית הגלגלים
דפנה זיו
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית נצר
רות דיין מדר
בעת השתתפותה בתוכנית: יו"ר נועה - נשים ועבודה העמותה לקידום ויישום יום חינוך ארוך
בלה גולדברג
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית עמותת שילוב
נטע גדליהו
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית קרן רחובות לתרבות
ציון גבאי
בעת השתתפותו בתוכנית:מנכ"ל עלם
רון בן חיון
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל עמותת יחדיו
צביה באום
בעת השתתפותה בתוכנית: מנכ"לית עמותת ילדים מחייכים
עדנה אלטר-דמבו
בעת השתתפותה בתוכנית: מנהלת מסי"לה - מרכז סיוע ומידע לקהילה הזרה
פאני ששפורטה
בעת השתתפותה בתוכנית : מנהלת מחוז דרום
משה שילה
בעת השתתפותו בתוכנית: מנכ"ל משרד המשפטים
רחל שיבר
בעת השתתפותה בתוכנית:פרקליטת מחוז מרכז
הרצל שבירו
בעת השתתפותו בתוכנית : מנהל המחלקה לחקירות שוטרים
דן רייף
בעת השתתפותו בתוכנית: ראש אגף בכיר לביקורת ברשויות המקומיות והממונה על החשבונות
יורי רייזמן
בעת השתתפותו בתוכנית:מנהל אגף פוטוגרמטריה וחישה מרחוק
אריאלה רבדל נדקוב
בעת השתתפותה בתוכנית: מנהלת אגף שיקום שכונות חברתי ויו"ר הצוות הבין מוסדי לשיקום שכונות
נאווה קרמר
בעת השתתפותה בתוכנית :ממונה על השכר וכ"א בחברות הממשלתיות.
יעקב צמח
בעת השתתפותו בתוכנית:מנהל המינהל לפיתוח תשתיות ביוב
אמי פלמור
בעת השתתפותה בתוכנית :מנהלת מחלקת חנינות
משה סוברנו
בעת השתתפותו בתוכנית:סמנכ"ל בכיר למינהל ומשאבי אנוש
מירי סביון
בעת השתתפותה בתוכנית :פקידת שומה ירושלים
מרדכי משיח
בעת השתתפותו בתוכנית: סגן מנהל בית חולים אברבנאל
מולו יעקב
בעת השתתפותו בתוכנית:הממונה על מחוז ת"א והמרכז
נהיד מכבי
בעת השתתפותה בתוכנית :ממונה אזורית מע"מ ת"א 3
אביגדור מזרחי
בעת השתתפותו בתוכנית:מנהל אדמיניסטרטיבי, מרכזים לברה"ן באר יעקב, נס ציונה, מב"ן שב"ס
דורית מורג
בעת השתתפותה בתוכנית :היועצת המשפטית במשרד החינוך
מאיר כהן
בעת השתתפותו בתוכנית: סגן ראש יחידת המחשב וראש חטיבת הפיתוח
רון חכם
בעת השתתפותו בתוכנית: פקיד שומה חקירות ירושלים והדרום
אורנה ורקוביצקי
בעת השתתפותה בתוכנית: סגנית מנכ"ל גמלאות ומנהלת אגף הבטחת הכנסה
ערן הורן
בעת השתתפותו בתוכנית:חשב משרד הבריאות
בתיה הרן
בעת השתתפותה בתוכנית:מנהלת אגף רוקחות
מרגלית גבע
בעת השתתפותה בתוכנית :מנהלת מחלקת המפרץ, אגף מזה"ת ותהליך השלום
רפאל בן חור
בעת השתתפותו בתוכנית: סמנכ"ל בכיר
אירית בן אבא
בעת השתתפותה בתוכנית :סמנ"כלית כלכלה
בודיק ישראל
בעת השתתפותו בתוכנית: מנהל מחוז דרום
אורון גילה
בעת השתתפותה בתוכנית: הממונה על מחוז תל אביב
אריה אהרון
בעת השתתפותו בתוכנית: סמנכ"ל בכיר למנהל ולמשאבי אנוש
מיכאל שראל
בעת השתתפותו בתוכנית: ראש אגף כלכלה ומחקר
עוזי שמיר
בעת השתתפותו בתוכנית: מנהל מחוז הגליל
חן שטיין - זמיר
בעת השתתפותה בתוכנית: רופאת מחוז ירושלים
ציון שבת
בעת השתתפותו בתוכנית: מנהל אגף בכיר לכ"א בהוראה
דרור רותם
בעת השתתפותו בתוכנית: מנהל תכנון, מחקר ופיתוח
רחל רווה
בעת השתתפותה בתוכנית: מנהלת המחלקה להנחיות מקצועיות, מינהל הסיעוד
ענבל רובינשטיין
בעת השתתפותה בתוכנית: סנגורית ציבורית ארצית
בת שבע ראובני
בעת השתתפותה בתוכנית: סמנכ"לית בכירה למינהל ומשאבי אנוש
יורם קפולניק
בעת השתתפותו בתוכנית:מנהל המכון לגידולי שדה וגן
אורלי פורמן
בעת השתתפותו בתוכנית: מנהלת מחוז תל אביב
אורית סון
בעת השתתפותה בתוכנית: מנהלת המחלקה האזרחית, פרקליטות המדינה
רועי מקוב
בעת השתתפותו בתוכנית: פקיד שומה חיפה
יורם לוטן לרכנטל
בעת השתתפותו בתוכנית: מנהל האגף לרישוי מוסדות ומכשירים רפואיים
לביא אהוד
בעת השתתפותו בתוכנית: ראש חטיבה
רות יוסף
בעת השתתפותה בתוכנית: ממונה על מחוז ירושלים ויו"ש
שמאול יוסף
בעת השתתפותו בתוכנית: סגן מנהל בכיר לאמרכלות
אורית ידיד
בעת השתתפותה בתוכנית: ראש מחלקת תכנון ופיתוח, אגף התנועה
יגאל חן
בעת השתתפותו בתוכנית: מנהל מחוז גליל-גולן
משה זעירא
בעת השתתפותו בתוכנית: ראש אגף מל"ן -מחשוב ומערכות מידע
דורון וקס
בעת השתתפותו בתוכנית: מנהל אדמיניסטרטיבי, מרכז רפואי לבריאות הנפש לב השרון.
סמיר דרובי
בעת השתתפותו בתוכנית: חוקר בכיר ומנהל יחידת מחקר, המכון לטכנולוגיה של תוצרת חקלאית
ברקן נמרוד
בעת השתתפותו בתוכנית: ראש המרכז למחקר מדיני
יצחק בן דוד
בעת השתתפותו בתוכנית: סמנכ"ל בכיר פיקוח והסברה
שלמה אלישר
בעת השתתפותו בתוכנית:מנהל אגף שיקום
מיכל איזנשטדט
בעת השתתפותה בתוכנית:פקידת שומה תל אביב
מרים רובינשטיין
זיווה קנדל-בירמן
יעל פלד-פלפל
בעת השתתפותה בתוכנית:מנהלת הסיוע המשפטי - מחוז חיפה
יהודה פינסקי
אבנר עופרי
בעת השתתפותו בתוכנית: פקיד שומה ירושלים
נאוה נמימי
בעת השתתפותה בתוכנית:מנהלת הסיעוד - בי"ח פוריה
אמיר לוין
מנהל המשטרה הירוקה
גדעון לואיה
עידו כץ
בעת השתתפותו בתוכנית:ראש היחידה לשירותים רפואיים
ציון כספי
בעת השתתפותו בתוכנית:לשכת סמנכ"ל בכיר לתאום פיקוח בקרה ורכש
שלמה כסיף
בעת השתתפותו בתוכנית:מנהל שירותי הנדסה ופיתוח הטלוויזיה החינוכית הישראלית
רפי כלב
בעת השתתפותו בתוכנית :מנהל אדמינסטרטיבי של בי"ח אברבאנל
דוד כהן
אפי חרמוני
בעת השתתפותו בתוכנית: סגן נציב מס הכנסה
חדוה חזאי
בעת השתתפותה בתוכנית: תפקידי ניהול ,אבטחה וסינון ביטחון בשב"כ.
אביגיל זרביב
בעת השתתפותה בתוכנית:יועצת משפטית ברשות החברות הממשלתיות
מרים זיו
בעת השתתפותה בתוכנית: שגרירת ישראל בקנדה
צבי ורטיקובסקי
משנה למנכ"ל משרד מבקר המדינה
דלית דרור
היועצת המשפטית למשרד להגנת הסביבה
דויד גרשונוביץ
איתן ברושי
מזכ"ל התנועה הקיבוצית
ד"ר יהודה ברוך
מנהל בית חולים אברבאנל
אביבה בן משה
אלה באלס
אוהד אורנשטיין
עליזה מעין
בזמן השתתפותה בתכנית: מנהלת בכירה ביח' ההדרכה ומרכזי מידע
דניאל וייל
מנכ"ל עמותת מחשבה טובה
ברק שטרוזברג
בעת השתתפותו בתכנית: סגן בכיר לממונה על השכר
חנה שדמי
מנהלת אגף שפ"י
חוה קוסטיצקי
מנהלת שירותי הסיעוד, בי"ח שער מנשה
שמעון פרק
מנהל החטיבה למחלות עופות ודגים
חנה פרנקל
היועצת המשפטית
אלכס פרלמן
ראש מחלקת אסטרטגיה
חנן פריצקי
מנהל אגף בכיר לתקצוב וכלכלה
יעקב פולאקביץ
מנהל המרכז לבריאות הנפש -טירת הכרמל
אתי סממה
נציבת הקבילות לחוק ביטוח בריאות ממלכתי
יורם סדן
סמנכ"ל משאבי אנוש
מאיר נועם
ראש רשות הפטנטים ורשם הפטנטים המדגמיים וסימני המסחר
גלי מיארה
פרקליטת מחוז ת"א (אזרחי)
דוד מדיוני
סגן מנהל בתי המשפט, משמש כמשנה למנהל בתי המשפט, ואחראי על "בניין הכח"
תמר לשם
סמנכ"לית בכירה למינהל ומשאבי אנוש
יעקב לוזון
משמש מנהל אגף ביקורת של נציבות שירות המדינה
שלמה כץ
מנהל מחוז צפון
ראובן (רובי) כץ
מנהל יחידת התכנון, הדיווח והבקרה
אילן יפתח
מנהל אדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי "אסף הרופא"
יונה חייר
יובל חיו
מנהל אגף לביקורת השלטון המקומי
יעקב הדס-הנדלסמן
סמנכ"ל מזה"ת ותהליך השלום
איל דגן
רמ"ח
אייל גלובוס
מנהל האגף לסיוע משפטי
חיים גוטין-גולן
מנהל משאבי אנוש
רפאל גבאי
מנהל בית המכס נתב"ג
לואיזה קדון בורק
מנהלת אגף מתודולוגיה סטטיסטית וחברת הנהלה
נאזם בדר
סגן מזכיר הכנסת
נעמי אנג'ל
מתכננת מחוז תל אביב
שלמה שחר
עו"ד במגזר הפרטי
עודי שינטל
בעת השתתפותו בתכנית: מנהל מינהל יהלומים אבני חן תכשיטים
שרה רויטר
בעת השתתפותה בתכנית: מנהלת האגף לחינוך יסודי
יעקב ראובן
בעת השתתפותו בתכנית: ממונה על המעונות
יוסף קינר
בעת השתתפותו בתכנית: מנהל אגף בכיר (מערכת הבריאות)
סולי פלג
בעת השתתפותה בתכנית: ראש אגף בכיר (מאקרו כלכלה)
מרים פייס
אחות מפקחת מחוזית - מחוז מרכז
יאיר עמיקם
סמנכ"ל הסברה ויחב"ל
אהרון עוזיאלי
בעת השתתפותו בתכנית: סגן הממונה על השכר והסכמי העבודה
יהודית מורד
מנהלת אגף בכיר (חוכרים)
נורית מור-אלשטיין
מרצה באוניברסיטאות ירושלים ותל אביב
אהרון לשנו יער
סמנכ''ל
שמעון לרנר
בעת השתתפותו בתכנית: פקיד שומה אשקלון
דרורה ליפשיץ
יועצת משפטית
רות לב -רן
בעת השתתפותה בתכנית: מנהלת אגף בכיר (תכנון)
עמליה לב
ראש המחלקה לעניינים המינהלית , פ.מחוז ירושלים
יעקב כהן
עו"ד במגזר הפרטי יו"ר עמותת אלול
צבי חלמיש
מנכ"ל חברת אשרא
שלמה זוסמן
מנהל האגף לבריאות השן
דוד ואיש
מנהל כספים ברפאל
יעל הרמל
בעת השתתפותה בתכנית: מנהלת השרות לרווחת הפרט והמשפחה
אהרון בר-סיני
בעת השתתפותו בתכנית: ממונה אזורי חקירות מכס ומע"מ חיפה והצפון
עופרה ברטוב
סגנית הממונה על השכר והסכמי העבודה
בתיה ארטמן
סגנית בכירה ליועץ משפטי
צביה אפרתי
בעת השתתפותה בתכנית: מנהלת אגף (בכיר)פרוגרמות
חיים אנג'וני
מנהל אגף בכיר לדיג ולחקלאות מים
נעמי אסולין
מנהלת אדמיניסטרטיבית -בית חולים מזרע
שמוליק ידוב
מנהל המרכז הזואולוגי
רוני יבין
מנכ"לית עמותת אלול
רלא דיב
מנהלת ארגון כייאן
ענת שרף
מנכ"לית עמותת בית נועם
עידית חמל
מנכ"לית עמותת ותיקי הגליל
סעיד אזברגה
מנהל עמותת אלח'ירה
יפעת זלצברג-הזה
מנכ"לית עמותת צ.ב.ע
יעל עבאדה
מנהלת המועצה להתנדבות חיפה
טליה לידר
הפדרציה היהודית של פילדלפיה
חיים עטיה
מנכ"ל קשת
ויצמן שם טוב
מנהל עמותת תלפיות
גלית כספי הכהן
אירית אדר
מנכ"לית קהילת אשל אברהם
אורלי פרידמן
מנכ"לית עמותת קבוצת רעות
אופירה רותם
מנכ"לית עמותת כנפיים של קרמבו
אהרון מלאך
בזמן השתתפותו בתכנית: מנכ"ל עמותת אם הבנים שמחה
אורנה ורקוביצקי
סגנית סמנכ"ל גמלאות
קובי שלו אמסלם
הממונה על השכר
אלדד שידלובסקי
ראש אגף כלכלה ומחקר
ארנה טל
סגנית מנהלת בית חולים אסף הרופא
דלית שטאובר
מנכ"לית משרד החינוך
אבי חליבה
סמנכ"ל בכיר למינהל ומשאבי אנוש
אסף רוזנברג
מנהל אגף משמעת
משה דיין
נציב שירות המדינה
בנימין דוידזון
מנהל בית החולים אסף הרופא
שוני גולדברגר
מנהל מחוז ירושלים
שושי גולדברג
מנהלת הסיעוד ומתאמת המקצועות הפרא-רפואים-מרכז רפואי שיבא
אסנת קמחי
מנהלת אגף בכיר לענייני הכפר
איתי גבריאלי
מנהל המכון הגיאולוגי
אמיר קיין
סמנכ"ל במשרד הביטחון והממונה על הביטחון במערכת הביטחון (מלמ"ב)
גלעד פרננדס
סמנכ"ל בכיר לכלכלה, רשות המים
רן בר
סמנכ"ל בכיר למינהל ומשאבי אנוש
יועז פנקס
ראש זרוע היחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית, משטרת ישראל.
יצחק בן דוד
סמנכ"ל בכיר לסחר חוץ
איימן סייף
מנהל הרשות לפיתוח כלכלי במגזר המיעוטים
אלון בכר
ראש רשות התאגידים
איתן לדרר
פרקליט מחוז חיפה (אזרחי)
אבי בכר
פקיד שומה מפעלים גדולים
אריאל יעקבי
יו"ר הסתדרות עובדי המדינה
יוסי איצקוביץ
חשב משרד רה"מ
מירב אילון שחר
שגרירת ישראל בויאטנם
יורם אזולאי
מנהל מחוז ירושלים